Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Łowyń

Łowyń, wielkopolskie

  • 1 200 000 zł
  • 227,87 m²
  • 5 266,16 zł/m²

Zdjęcie

Agata Kaczkowska

Skontaktuj się

Dom Łowyń

Łowyń, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 200 000 zł

227,87 m²

5 266,16 zł/m²

Dom Łowyń

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 200 000 zł 227,87 m² 5 266,16 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
900 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

900 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 200 000 zł (5 266,16 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Łowyń)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 227,87 m² (210,40 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 900 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 21,78 m²
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz; ogrzewanie: biomasa
  •   Internet
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SDMIFI232

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!

Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda do okien, a spokój masz w pakiecie.

Największe atuty nieruchomości:

Widok, który zachwyca: Jezioro Łowyńskie widzisz bezpośrednio z okien swojego domu. (...)

Agent

Agata Kaczkowska

699 585...

699 585 096

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Kaczkowska

699 585...